
Презервативи Гороскоп кохання Гороскоп любві Гороскоп любви 12 штук.Крапкові пупырчатые точки. До 2027 року
233 ₴/упаковка
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: goroskopdotted12
Більше пропозиції презервативів та гель -змащень (лубрикантів) можна подивитися на нашому сайті
Condomseller.in.ua
Ціна вказана за 12 крапкових презервативів.
Термін придатності до 06.2027 року. Висока якість!
На кожній коробочці зображено якийсь знак зодіаку, як на фото. Відправляємо з першою картинкою, що попалася. Презервативи високої якості "Гороскоп кохання" в силіконовому мастилі з легким ароматом полуниці. Пухирчасті (з точками). Найнижчі ціни від офіційного дистриб'ютора в Україні. Презервативи перевірено електронікою. Перевірені на міцність, відносне подовження, підвищену температуру та вологість та цілісність. Відповідають міжнародним стандартам ISO. Розміри: довжина 190 мм, ширина 55 мм, товщина стінки 0,06 мм.
Анонімне відправлення.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Количество в упаковке | 12 шт |
| Текстура | Пупырчатые |
| Материал | Латекс |
| Цвет | Прозрачный |
| Смазка | Обычная |
| Вкус | Клубника |
| Пол | Мужской |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Толщина | 0.06 мм |
| Свечение в темноте | Нет |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
- Цена: 233 ₴/упаковка








